Instagram пропонуватиме підліткам відпочити від соцмережі

Детектор медіа

Цю функцію «ще не тестують, але скоро будуть».

Instagram запровадить нові функції, які заохочуватимуть підлітків робити перерви під час користування соціальною мережею та «відштовхуватимуть» їх від шкідливого контенту. Про це CNN розповів віцепрезидент Facebook з глобальних питань Нік Клегг, передає The Verge.

«Ми плануємо представити те, що, на мою думку, матиме велике значення: коли наші системи бачитимуть, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову й він не сприяє їх благополуччю, ми підштовхнемо їх до перегляду іншого контенту», — розповів Клегг.

За його словами, компанія готує функцію «Взяти перерву», яка пропонуватиме підліткам відпочити від Instagram. Як саме вона працюватиме наразі невідомо.

Клегг також не уточнив, коли запустять ці функції. У Facebook розповіли The Verge, що їх «ще не тестують, але скоро будуть».

Нагадаємо, у вересні 2021 року Wall Street Journal, посилаючись на документи Facebook, опублікувало розслідування про приховані правила користування платформою та її негативний вплив на підлітків, з чим IT-гігант нічого не робив. За даними видання, Facebook знає, як негативно InstagramЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/sotsmerezhi/post/28281/2021-10-11-instagram-proponuvatyme-pidlitkam-vidpochyty-vid-sotsmerezhi/