OPPO презентувала глобальну версію ColorOS 12 і оголосила велику політику оновлення

Broadcast.net

ОРРО представляє нову версію операційної системи по всьому світу.

OPPO офіційно запускає загальнодоступну бета-версію ColorOS 12, стаючи одним із перших OEM-виробників, що пропонують смартфони на базі Android 12. Попереду в черзі на оновлення стоїть смартфон ОРРО Find X3 Pro, який буде доступний в Індонезії, Таїланді та Малайзії. А найближчими місяцями OPPO запровадить нову версію для деяких інших моделей і в більшій кількості регіонів та країн.

Розробники нової версії ColorOS вирішили приділити особливу увагу інклюзивності, зробивши її головною темою. Відповідаючи концепції OPPO Infinite Design («Нескінченний дизайн»), що передбачає легкий, витончений і різноманітний дизайн, який легко кастомізується, нова ОС водночас забезпечує більш інклюзивний досвід. Інтерфейс представлений більш плавними іконками, анімацією та інформаційною структурою, що адаптується до різних мов і культур, а також до різних форматів смартфонів.

ColorOS 12 досягла чималих успіхів в усуненні лагів і затримок, спричинених тривалим використанням гаджета, особливо з погляду антифрагментації та інтелектуального розподілу ресурсів. Тож коефіцієнт старіння системи за три роки знизився на 2,75 %. Крім того, вдалося зменшити завантаженість пам’яті на 30 %, а розряджання батареї — на 20 %.

Quantum Animation Engine застосовує понад 300 покращених анімацій, щоб анімаційні ефекти мали реалістичніший вигляд. Завдяки більш природним і плавним анімаціям загальний досвід користування стає інтуїтивно зрозумілим для людського мозку.

Практичні функції, як-от PC Connect, 3-Finger Translate («Переклад трьома пальцями») на базі Google Lens, FlexDrop і Phone Manager, дають користувачам ColorOS 12 змогу залишатися продуктивними за будь-якого сценарію використання.

ColorOS 12 оснащена всіма покращеними функціями безпеки та конфіденційності Android 12, як-от Privacy Dashboards («Інформаційні панелі конфіденційності»), Approximate Location Sharing («Приблизний доступ до геоданих») і Microphone and Camera Indicators («Індикатори мікрофона та камери»). Це дає власникам смартфонів змогу бути господарями своєї персональної інформації та користуватися чіткими візуалізованими меню і кнопками.

Сьогодні OPPO випустить публічну бета-версію ColorOS 12 в Індонезії, Таїланді та Малайзії на Find X3 Pro 5G. Потім розгортання триватиме в інших країнах і на додаткових пристроях протягом 2021–2022 років. Компанія прагне впровадити ColorOS 12 для понад 110 моделей і 150 млн користувачів.

Компанія вперше оголошує велику політику оновлення. Зокрема, вона стосується пристроїв OPPO, які випускаються з 2019 року. Виробник гарантує три основні оновлення Android для флагманських моделей Find X серії, два оновлення Android для серій Reno/F/K і для деяких моделей A серії, а також одне оновлення для моделей А серії з малим обсягом пам’яті. Окрім того, очікуємо чотири роки регулярних оновлень безпеки для серії Find X і три роки — для Reno/F/K та A серій.