OnePlus 9RT запропонує версію Hacker Black Edition

Діалоги

До презентації OnePlus 9RT рукою подати і інформації про новинку більше ніж достатньо. Але все ж інсайдери знаходять дещо цікаве про смартфон. На цей раз надійшла інформація про вихід спеціальної версії OnePlus 9R T – Hacker Black Edition.

Ключова відмінність спеціального видання – кольорове оформлення. Новинка отримає чорний матовий відтінок. Не можна сказати, що чорний колір корпусу смартфона явище якесь унікальне. Але з якихось причин компанія вирішила виділити OnePlus 9RT в окрему версію. Швидше за все, акцент буде зроблений на якійсь особливій обробці тильної кришки, яка і дозволила в результаті отримати особливий матовий відтінок.

Нагадаємо, що OnePlus 9RT запропонує чип Snapdragon 888, до 12 Гб оперативної пам’яті LPDDR5, до 256 Гб постійної пам’яті UFS 3.1, батарею на 4500 мАг і швидку 65-ватну зарядку. Новинка стане першим пристроєм компанії, який отримає функцію віртуального розширення оперативної пам’яті на 7 Гб.

До числа переваг OnePlus 9RT варто віднести і поліпшену систему охолодження, яка повинна бути однією з найбільш ефективних серед пристроїв компанії. Вона порівнюється з тими системами, які зустрічаються в планшетних ПК. Чекаємо 13 жовтня, щоб дізнатися, скільки компанія запросить за новинку.