Експерти DxOMark оцінили фронтальну камеру Apple iPhone 13

BizUa

Поряд з основною камерою фахівці DxOMark протестували можливості зйомки селфі-модуля iPhone 13. Отримані результати базової версії лінійки в лабораторії порівняли з iPhone 13 Pro.

Враховуючи, що характеристики фронтальних камер обох пристроїв ідентичні, як і модель процесора, фотографії та відео мало відрізняються за якістю.

На знімках експерти відзначають точну експозицію на обличчі і відмінну глибину різкості, а також високу деталізацію в приміщенні і на відкритому повітрі. Ще одним плюсом на фотографіях, зроблених на селфі-камеру iPhone 13, стала точна оцінка глибини.

Зліва направо: Apple iPhone 13 і Apple iPhone 13 Pro

При цьому використання спалаху погіршує експозицію об’єкта на фото. До інших мінусів камери в DxOMark віднесли присутність шумів як на знімках, так і при перегляді роликів. Також ролики демонструють залишковий рух при ходьбі і низьку деталізацію у відео при слабкому освітленні.

За підсумками тестування фронтальна камера iPhone 13, аналогічно старшій моделі iPhone 13 Pro, набрала 99 балів для Селфі. Така оцінка дозволила новинці зайняти 17-е місце в загальному рейтингу і 2-е серед смартфонів преміум-класу.