Створили телефонний сервіс для жінок, які гуляють або подорожують наодинці

7 днів

Користувачкам сервісу «Проведи мене додому» пропонують ввести свою домашню адресу і інші пункти призначення в додаток для мобільного телефону. Повідомляє ВВС.

Перед прогулянкою необхідно запустити додаток, зателефонувати або відправити текстове повідомлення 888. Це дозволить трекеру почати GPS-відстеження.

Розраховуючи приблизний час на дорогу, додаток зробить дзвінок, коли користувачка вже має бути в кінцевій точці. Якщо відповіді не надходить, трекер викликає екстрені контакти, а потім поліцію.

Трекер можна використовувати завжди, коли жінці потрібно убезпечити свій маршрут — під час самотніх прогулянок, в поїздках на таксі або громадському транспорті, а також під час подорожей. “Ця нова послуга тимчасово називається 888 або” проведіть мене додому “, але її також можна використовувати під час поїздок на таксі, у громадському транспорті або в будь -якій подорожі”.

Плани телефонної послуги, спрямованої на захист одиноких жінок, що йдуть додому, були викладені BT після вбивства Сари Еверард.