Команда китайського університету встановила світовий рекорд часу польоту дронів

Finance.ua

Безпілотний літальний апарат, розроблений китайськими студентами університету, побив світовий рекорд за часом польоту дронів. Про це повідомляє інформаційне агентство Сіньхуа.

Дрон «Feng Ru 3−100», створений студентами Університету Бейхан і Пекінського університету аеронавтики і астронавтики, безперервно літав протягом 80 годин 46 хвилин 35 секунд, побивши попередній світовий рекорд 80 годин 2 хвилини 52 секунди. Він був встановлений в 2014 році «Оріоном», безпілотним літальним апаратом з нерухомим крилом, що працює на нафтопродуктах, дочірньої компанії Boeing Aurora Flight Sciences.

В університеті був представлений сертифікат по встановленню світового рекорду від Міжнародної авіаційної федерації, відомої як FAI.

Китайський дрон має чорний колір, з розмахом крил близько 10 метрів. Він приводиться в дію бензиновим двигуном і після заправки має загальну вагу 60 кг. Він був названий на честь «батька китайської авіації» Фен Ру.

Рекордний політ був здійснений в Сюйчані, провінція Хенань в центральному Китаї. Літак здійснив обліт на висоті 300 метрів. Дозаправка в польоті заборонена.

За даними університету, команда з розробки дронів складається з 25 студентів різних класів і спеціальностей. Середній вік учнів — менше ніж 20 років.