Instagram анонсував нову функцію для підлітків: що зміниться та як вона буде працювати

Новини.LIVE

Розробники соціальної мережі Instagram збираються відволікати підлітків, аби вони робили перерви під час користування мережею. Тож соцмережа запровадить нові функції, що розроблені спеціально для підлітків.

Про це в інтерв'ю CNN розповів віцепрезидент Facebook (якому належить мережа Instagram) з глобальних питань Нік Клеґ.

Що відомо про нові функції Instagram, які призначені для підлітків?

У соцмережі створять функції, які будуть оберігати підлітків від шкідливого контенту та відривати їх від соціальної мережі, зокрема, не переглядаючи однаковий контент декілька разів.

"Коли наша система буде бачити, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову і він не має користі для них, ми будемо їх підштовхувати до перегляду іншого контенту", — пояснив Клеґ.

Але Клеґ не повідомив, коли такі функції почнуть запроваджувати. У відповідь на запит The Verge в Instagram повідомили, що тестування нових функцій соцмережі стартує вже зовсім скоро.

Така заява соціальної мережі про нові функції в Instagram для підлітків зроблена та тлі повідомлень про те, що у компанії призупинили роботу над версією для користувачів віком до 13 років. Це сталося після того, як у виданні The Wall Street Journal опублікували дослідження про вплив соцмережі на дівчат-підлітків.

Але у Facebook інтерпретацію цього дослідження розкритикували.

Інші новини про Instagram:

Користувачам Instagram пригрозили закрити доступ до публікацій в сервісі у разі відмови від введення особистих даних. Соцмережа почала вимагати введення дати народження.

З 30 серпня в Instagram більше не буде функції переходу на зовнішні сторінки через свайп вгору. Відтепер користувачі зможуть додавати посилання до своїх сторіс через спеціальні стікери.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE