"Зелена" сталь: металургійний завод у США практично повністю перейде на сонячну енергію

Budport.com.ua

Металургійний завод уникне закриттязавдяки переходу на сонячну енергію

Завод Evraz в американському місті Пуебло (штат Колорадо) практично повністю перейде на сонячну енергію. Батарея Bighorn вартістю $285 млн буде введена в експлуатацію вже цього тижня.

Компанія заявляє, що це дозволить їй виробляти «найчистішу сталь і металоконструкції в світі», пише Financial Times.

Сонячна батарея Bighorn з 750 000 панелей, розроблена компанією Lightsource BP, забезпечить майже 90% енергії, необхідної заводу, пише видання.Крупнейшую в мире ветряную турбину запустили в Нидерландах

Саме перехід на чисту відновлювальну енергію дозволив компанії Evraz вберегти бізнес від занепаду, наголошує видання. Дешева сонячна енергія допоможе не тільки його зберегти, але й розширити.

Lightsource BP, Evraz і енергетична компанія Xcel уклали 20-річний контракт, умови якого не розкриваються. Але відомо, що Lightsource BP може виробляти електроенергію вартістю менше $0,03 за кіловат-годину, що значно нижче за вартість електроенергії, отриманої від викопного палива.

Завод Evraz в Пуебло був заснований в 1881 році і зіграв значну роль в розвитку американського Заходу, відзначається на сайті компанії. Кілька років вирішувалося питання про його закриття. Тепер же компанія має намір розширити виробництво, вклавши в нього $500 млн і створивши ще 300 робочих місць (зараз на заводі працює близько 1000 чоловік).Мощнее всей солнечной электрогенерации страны: в Финляндии построят огромную солнечную электростанцию

Интересно о ремонтах: 3 важных совета при выборе цвета краски для стен