TikTok стає драйвером продажів ресторанів: 36% замовляє їжу, побачивши її в додатку

NEWFOOD

Близько 55% користувачів TikTok відповіли, що хотіли б відвідувати ресторани, тому що відео з їжею виглядали привабливо.

51% користувачів говорить, що відвідували б ресторани задля того, щоб спробувати нові позиції меню, які бачили у відео.

Творці контенту на TikTok, також опитувані MGH, відвідували ресторани, що траплялися їм у додатку, навіть частіше. 66% таких респондентів відвідали ресторан або зробили замовлення на доставку після того, як бачили страви на відео.

«Найбільший вплив на тік-токерів має думка відвідувачів ресторанів, яких вони знають особисто і яким довіряють», — коментує Емма Ендрюс, менеджер облікових записів у соціальних мережах MGH. Друге місце, за її словами, посідають відео фуд-блогерів та інфлюенсерів.

20% користувачів TikTok говорять, що їдуть з іншого міста, щоб відвідати ресторан, який вони бачили в відеороликах. А 45% ладні перетнути кордон задля цього

Загалом у MGH вважають, що TikTok може бути потенційним драйвером продажу для ресторанів.

«TikTok продовжує набирати популярності і має гарні позиції в сучасній культурі, тож бренди повинні інвестувати у пошук свого місця в додатку», — вважає Ендрюс.

До слова, вони вже включаються у цей процес. Потужні мережі Chipotle та Arby’s нещодавно розпочали свої маркетингові кампанії в соцмережі. Перед запуском дебютного вірусного відео Arby’s набрала на TikTok 200 тис. підписників. Нагадаємо, мільйони українців стежать за соціальними мережами відомого українського шеф-кухаря та ресторатора.

Джерела: MGH, FoodDive