Показали перший у світі iPhone з USB-C

Pingvin.pro

У той час як виробники Android-смартфонів переходять на USB Type-C, Apple використовує власний роз’єм Lightning і щосили бореться з примусовим впровадженням уніфікованого роз’єму у свої iPhone з боку ЄС. Тим часом, студент-ентузіаст Кен Піллонел показав перший iPhone з USB-C. Він встановив USB-C замість Lightning, а телефон може заряджатися і передавати дані.

Він витратив місяці на проєкт і використовував безліч кабелів USB-C і Lightning, щоб досягти своєї кінцевої мети – iPhone з USB-C. Піллонел перепроєктував спеціальний роз’єм C94 від Apple, створивши свій власний гнучкий дизайн друкованої плати, який поміститься всередині iPhone.

iPhone з USB-C з’явився всього за кілька тижнів після того, як Європейська комісія оголосила про плани примусити виробників смартфонів й інших електронних пристроїв встановити загальний порт зарядки USB-C на своїх пристроях. Apple може бути змушена створити iPhjne з USB-C в наступні кілька років. Або ж запустити iPhone без роз’ємів з бездротовою зарядкою.

Невідомо, чи планує Піллонел випустити деталі своєї гнучкої друкованої плати, щоб інші могли спробувати цю модифікацію. Наразі він отримує ступінь магістра робототехніки в Швейцарському федеральному технологічному інституті EPFL. Раніше він використовував свій талант для модифікації автомобільного кріплення для Samsung Galaxy Fold, випустивши 3D-друкований мод, що дозволяє бездротовому автомобільному зарядному пристрою Xiaomi Mi працювати з Galaxy Fold.

Нагадаємо, що кілька днів тому Apple офіційно завезла в Україну першу партію iPhone 13.