ЗУНУ інтегрувався з єдиним порталом державних послуг – Дія

Тижневик "Номер один"

Західноукраїнський національний університет став одним із перших закладів вищої освіти, який здійснив інтеграцію із єдиним порталом державних послуг – Дія. Тепер абітурієнтам, студентам, випускникам, працівникам класичного університету Тернополя не обов’язково використовувати паперові та пластикові оригінали документів, для того, щоб подати їх у приймальну комісію ЗУНУ чи звернутися у навчально-науковий центр з організації освітнього процесу. Заклад вищої освіти співпрацює із Дією, застосовуючи сценарій Шеринг – це функціонал, який дозволяє отримати копії цифрових документів користувача застосунку Дія та після його підтвердження на передачу даних цифрова копія потрапляє одразу у систему вишу.

У яких випадках використовуються цифрові документи у класичному університеті Тернополя:

● у приймальній комісії, при вступі до зво, коли потрібно пред'явити документ, що засвідчує особу та/або надати копію документа при оформленні особи на навчання;

● при ідентифікації студента на вході до зво;

● для поселення у гуртожиток;

● при оформленні читацького квитка у бібліотеці;

● для інших процедур, де є необхідність пред'явити документ або зробити копію документа, що засвідчує особу.

Встановивши Дію, ви зможете:

— користуватися цифровими документами;

— отримувати державні послуги у декілька кліків;

— ділитися копіями цифрових документів.

Для отримання цифрових версій своїх документів просто завантажте Дію та авторизуйтеся. Вони з’являться у застосунку автоматично, якщо у реєстрах є ваші дані.

Портал - https://diia.gov.ua/

Застосунок Дія - https://go.diia.app/