Apple повернула можливість скаржитися на небезпечний контент в App Store

BizUa

У магазин додатків App Store повернулася можливість повідомити про приналежність того чи іншого ПЗ до шахрайських. Для цього більше не потрібно проходити складну процедуру реєстрації, а кнопка доступна всім, хто вже встановив той чи інший додаток.

Незважаючи на всі зусилля Apple, в магазині додатків неминуче будуть з’являтися шахраї. Довгий час користувачам доводилося вдаватися до складної схеми, що дозволяє повідомляти про спробу обману з боку розробників.

Для цього потрібно було переходити на спеціальний сайт, входити там в свій обліковий запис, що знижувало кількість звернень і давало більше шансів зловмисникам. Як стало відомо, тепер поскаржитися можна за допомогою зручної кнопки»повідомити про проблему”.

Важливо враховувати, що перш ніж така можливість з’явиться, додаток все ж доведеться завантажити. Передбачається, що це зменшить кількість зловживань новою функцією. Неясно, наскільки подібні зміни вплинуть на кількість шахрайських програм в App Store.

Тут все буде залежати від рішучості Apple блокувати небезпечний контент, який приносить самій компанії чималі гроші. Нагадаємо, з кожного платежу (навіть від шахрайських додатків) Apple забирає собі 30%.