Instagram тестує функцію сповіщень про відключення та збої

Детектор медіа

Соцмережа також додала новий інструмент, який має допомогти користувачам визначити, що відбувається з їхніми акаунтами та опублікованим контентом.

Соціальна мережа Instagram 11 жовтня повідомила, що тестує систему сповіщень користувачів про відключення та технічні збої на платформі.

«Ми тестуємо нову функцію, яка сповіщатиме вас у каналі активності, коли ми виявимо збій або технічну проблему, і коли вона буде усунена. Ми не будемо надсилати сповіщення щоразу, коли відбувається збій. Лише тоді, коли побачимо, що користувачі розгублені і шукають відповіді», — йдеться в повідомленні.

Ця функція поки доступна лише в США — тестування триватиме кілька місяців. За підсумками тестувань, Instagram вирішить, чи поширювати цю функцію на широку аудиторію.

Крім того, соцмережа додала новий інструмент — «Статус облікового запису», який має допомогти користувачам визначити, що відбувається з їхніми обліковими записами та опублікованим контентом і дізнатися, чи існує ризик блокування їхніх акаунтів за порушення правил Instagram.

За допомогою цього інструменту також можна подати апеляцію наЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/sotsmerezhi/post/28288/2021-10-12-instagram-testuie-funktsiyu-spovishchen-pro-vidklyuchennya-ta-zboi/