Instagram тестує функцію, яка повідомлятиме користувачам про збої

mind

Ще одна функція попереджає користувачів про те, що опублікований ними контент не відповідає правилам соцмережі

Соцмережа Instagram, що належить Facebook, почала тестувати нову функцію, яка буде повідомляти користувачам про технічні збої в додатку.

«Ми тестуємо нову функцію, яка інформуватиме вас у стрічці активності, коли у нас трапляються збій або технічні несправності, а також коли їх усунуто», – йдеться в заяві Instagram, на яку посилається Forbes.

У соцмережі підкреслили, що будуть розсилати повідомлення тільки в разі масштабних проблем: «Ми не будемо відправляти повідомлення щоразу, коли станеться збій, але коли ми побачимо, що люди збиті з пантелику і шукають інформацію про поломку, ми визначимося, чи зможе щось подібне допомогти прояснити ситуацію».

Тестування нової функції буде проводитися в США і триватиме кілька місяців. Якщо її визнають корисною, то зроблять доступною користувачам і в інших країнах.

Також стало відомо, що Instagram вирішила ввести функцію, що попереджає користувачів про те, що опублікований ними контент може не відповідати правилам соцмережі. Для цього в додатку з'явиться нова вкладка «Статус облікового запису», яка попередить користувача про те, що його акаунт знаходиться під загрозою блокування.

Минулого тижня в роботі Facebook і сервісів Instagram і WhatsApp, які належать йому, сталися два масштабних збої, через які соцмережі були недоступними близько 6 годин. Facebook пояснив збій ненавмисної помилкою команди при виконанні планового технічного обслуговування. Наступний збій стався через чотири дні і тривав дві години. Facebook заявив, що цей збій не був пов'язаний з попереднім. В обох випадках компанія вибачилася перед користувачами.

Нагадаємо, статки Марка Цукерберга скоротилися майже на $7 млрд після глобального збою в Facebook.

Більше про те, як маркетинг залежить від соцмереж – у матеріалі «Життя після «смерті»: що буде, якщо не стане FВ та Instagram».