Gap Inc. купує стартап штучного інтелекту CB4

Про Ідеї

У рамках поточних технологічних зусиль, Gap Inc. оголосив, що придбав Consttex-Based 4 Casting за невідому суму.

CB4 – це технологічний стартап для роздрібної торгівлі, який використовує штучний інтелект та машинне навчання для збільшення продажів та покращення досвіду клієнтів.

Офіс стратегічного зростання в компанії Gap Inc. виступив посередником угоди. Відповідно до угоди, співробітники CB4 приєднаються до робочої сили компанії Gap Inc. на повний робочий день, згідно з оголошенням.

Технологію CB4 впроваджували такі роздрібні торговці, як Levi's, Urban Outfitters та Lidl.

Нещодавно Gap Inc. брала участь у фінансуванні або придбанні інших роздрібних технологічних компаній. У серпні роздрібний продавець придбав Drapr, технологічну компанію з електронної комерції, яка надає 3D-віртуальні засоби випробування. Влітку компанія також брала участь у раунді фінансування Obé Fitness – платформи для домашнього фітнесу.

"Ми вважаємо, що штучний інтелект та машинне навчання сформують майбутнє нашої галузі. Gap Inc. має досвід співпраці з науковцями світового класу даних CB4, тому ми розуміємо вплив та широке застосування їх науки для продажів, інвентаризації та споживчої інформації , а також його потенціал розкрити цінність та покращити досвід роботи з клієнтами ", – йдеться у заяві Саллі Гілліган, головного директора з трансформації зростання та керівника офісу стратегічного зростання компанії Gap Inc.

Але оскільки бренд купує та інвестує у технологічні компанії, він також втрачає інші бренди. Цього року компанія продала Janie and Jack інвестиційній платформі бренду Go Global Retail лише через два роки після її придбання. У травні роздрібний продавець оголосив, що продає Intermix компанії приватного капіталу Altamont Capital Partners.

Джерело: Business Wire

@proidei.com Коли клієнти погодилися з першою версією маркетингової стратегії 🤩 ♬ som original - Thais