«Ланет» відкликав позов у справі проти медіагруп

Broadcast.net

У понеділок, 11 жовтня, «Мережа Ланет» заявила про відмову від позову проти медіагруп під час розгляду справи у Господарському суді, який задовольнив клопотання та припинив провадження у справі. Цю інформацію журналу «Детектор медіа» підтвердив власник провайдера Віктор Мазур.

Адвокат провайдера Сергій Дешунін зазначив, що позов про визнання недійсним положень договорів, які вже розірвані, вже не є актуальним.

«Оскільки дуже довго тривала судова тяганина з підготовки та об’єднання справ. І договори з медіагрупами були розірвані. Тому розгляд справи, де ми вимагаємо продовжити договори, які втратили силу, вже є неефективним», – сказав Дешунін.

Також «Ланет» попросив суд надати час для підготовки іншого позову, його компанія має намір подати наступного тижня. У цьому позові провайдер вимагатиме від медіагруп відшкодування збитків.

«Наш судовий спір не припиняється. Ми вважаємо їх дії узгодженими і недобросовісними. І ми вимагатимемо визнати таку поведінку недобросовісною. Але замість визнання договору недійсним вимагатимемо компенсації матеріальних збитків. За нашою попередньою оцінкою мінімальна сума збитків складає 16 млн грн. також можливо ми доповнимо цю суму моральними збитками, які зумовлені тією шкодою, яка завдана діловій репутації нашої компанії», – зазначив Дешунін.

Згадані збитки, за його словами, стали наслідком розірвання договорів з чотирма медіагрупами. Сума розрахована на підставі оцінки надходжень від абонентів, які компанія б мала до кінця року, без урахування роялті медіагрупам.

«Це фактично дохід який ми втратили. Це оцінка наших втрат до кінця року. Тому що формально договори з медіагрупами укладались до 2021 року», – додав він.