AMD представила доступну відеокарту Radeon RX 6600

Pingvin.pro

Компанія AMD сьогодні представила відеокарту AMD Radeon RX 6600, призначену для створення візуально приголомшливих вражень від ігор із високою частотою кадрів із роздільною здатністю 1080п для ринку масової графіки.

Відеокарта AMD Radeon RX 6600 використовує передову архітектуру AMD RDNA 2, єдину ігрову архітектуру, яка поширюється від настільних ПК, ноутбуків і консолей до мобільних пристроїв і автомобільних інформаційно-розважальних систем. Відеокарта AMD Radeon RX 6600 створена для того, щоб подарувати ґеймерам на ПК враження нового покоління. Вона пропонує 32 МБ високопродуктивного кешу AMD Infinity Cache, 8 ГБ пам’яті GDDR6, технологію AMD Smart Access Memory і підтримку операційної системи Microsoft Windows 11. Крім того, вона підтримує AMD FidelityFX Super Resolution із відкритим вихідним кодом для просторового масштабування, яке призначене для підвищення частоти кадрів у деяких іграх, забезпечуючи ігровий процес із високою роздільною здатністю.

Відеокарта AMD Radeon RX 6600 розроблена з урахуванням потреб ґеймерів, яким у перспективі потрібна висока продуктивність із роздільною здатністю 1080п. Відеокарта AMD Radeon RX 6600 здатна забезпечити 100+ КЗС у найкращих іграх класу AAA, а також пропонує до 1.3 разу вищу продуктивність на ват порівняно з конкурентними пропозиціями в деяких іграх у 1080п при максимальних налаштуваннях.

«Останнє покоління ігор забезпечує величезний стрибок у створенні реалістичних візуальних образів, що вимагає підвищення продуктивності графіки для задоволення попиту на найкращі ігрові можливості у форматі 1080п. Аби задовольнити цей попит, ми розробили AMD Radeon RX 6600, щоб зробити ці нові захопливі враження доступними для більшої кількості ПК-ґеймерів, забезпечуючи продуктивність графіки топового рівня у рішенні середнього класу».

Скотт Херкельман, корпоративний віцепрезидент

і генеральний менеджер підрозділу

Graphics Business Unit компанії AMD

Ігри нового покоління з високою продуктивністю з роздільною здатністю 1080п

Відеокарта AMD Radeon RX 6600 пропонує ідеальне поєднання продуктивності та якості зображення для виняткового ігрового досвіду та є ідеальним вибором для ґеймерів, яким потрібна максимальна частота кадрів і чітка візуальна точність із роздільною здатністю 1080п у найвимогливіших сучасних іграх. Нова відеокарта AMD використовує всі переваги численних передових технологій, серед них: AMD FidelityFX – набір ефектів візуального поліпшення з відкритим вихідним кодом для розробників ігор, доступний на AMD GPUOpen. Нова технологія просторового масштабування AMD FidelityFX Super Resolution (FSR), підтримувана в більш ніж 100 процесорах AMD і графічних процесорах AMD, а також у деяких графічних процесорах конкурентів, забезпечує в середньому в 2 рази вищу продуктивність у деяких іграх у режимі «Продуктивність» у 1080п порівняно з нативною роздільною здатністю. Наразі розробники ігор додали підтримку або оголосили про плани додати підтримку FSR у 50 найкращих іграх та ігрових рушіях.

AMD Smart Access Memory (SAM) – тепер, підтримуючи графіку AMD Radeon RX 5000-ї серії, технологія SAM дозволяє підвищити продуктивність при використанні графіки AMD Radeon RX 5000 або Radeon RX 6000 у парі з настільними процесорами AMD Ryzen 5000 або деякими Ryzen 3000 і материнськими платами AMD із чипсетами 500-ї серії. Процесорам AMD Ryzen надається доступ до всієї високошвидкісної пам’яті графічних процесорів GDDR6.

AMD Infinity Cache – 32 МБ кешу даних останнього рівня, інтегрованого в кристал ГП, допомагає знизити затримки й енергоспоживання. AMD Infinity Cache забезпечує вищу ігрову продуктивність порівняно з традиційними архітектурними рішеннями.

Підтримка Microsoft Windows 11 – завдяки останній версії AMD Radeon Software Adrenalin відеокарти AMD Radeon оптимізовані для новітніх поліпшень продуктивності і функцій Windows 11, включаючи DirectX 12 Ultimate, Auto HDR, Microsoft DirectStorage тощо. Технічні характеристики AMD Radeon RX 6600 Модель

AMD Radeon RX 6600 Кіл-ть обчислювальних блоків

28 Обсяг пам’яті GDDR6

8 ГБ Частота в режимі Game

2044 МГц Частота в режимі Boost

до 2491 МГц Розрядність шини пам’яті

128 бітів Обсяг AMD Infinity Cache

32 МБ TBP

від 132 Вт Ціна (USD)

$ 329 Ціна і доступність

Відеокарта AMD Radeon RX 6600 очікуються в продажу у партнерів AMD – ASRock, ASUS, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE, XFX і Yeston, у глобальних магазинах роздрібної торгівлі, починаючи від сьогодні, за ціною від 329 доларів США (приблизно 8 680 гривень). Попередньо зібрані системи з відеокартами AMD Radeon RX 6600 від OEM-виробників і системних інтеграторів, як очікується, будуть доступні з жовтня 2021 року.