Пісня про Бандеру стала вірусною в TikTok: новий флешмоб школярів підкорив мережу

Версії.if.ua

У мережі новий флешмоб викликав в основному позитивну реакцію.

Останнім часом вітчизняні ЗМІ звертають увагу на український сегмент соцмереж лише коли хтось із користувачів відзначився якоюсь неадекватною витівкою, пише Телеграф.

Першими на думку спадають недавні події, коли дівчина з Дніпропетровської області на камеру спалила прапор України, а також підлітки, що розгромили знімний будинок в Одеській області. Втім, як виявилося, молоде покоління може здивувати й дуже позитивними флешмобами.

На один з таких звернула увагу донецький блогер, що пише під ніком “Чорна туфелька”.

“Дізналася від латентної вати, що працює вчителькою в Києві і яка в соплях кричала мені в телефон про те, що вона на роботу виходити не хоче, тому що діти на перервах співають про те, що вони за Україну будуть воювати та що Бандера їх батько”, — написала вона.

За її словами, після цього вона вирушила в соцмережу ТікТок, де переконалася, що по тегу #батьконашбандера дійсно можна знайти безліч відео, на яких видно, як школярі співають народну пісню “Батько наш — Бандера, Україна — мати”.

“Той випадок, коли діти зробили більше будь-якого міністерства”, — зазначила блогер. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!