Microsoft випустила жовтневе оновлення 2021 року для Windows 10

Pingvin.pro

Оновлення Windows 10 за жовтень 2021 року (не версія 21H2) тепер доступне для всіх. Випуск патча у вівторок, 12 жовтня 2021 року, містить різні поліпшення безпеки та виправлення помилок для віджета Новин на панелі завдань Windows 10. Окрім того, оновлення містить виправлення для чотирьох вразливостей нульового дня і 74 проблеми безпеки, включно з виправленнями для браузера Microsoft Edge на базі Chromium. Згідно з офіційними примітками, принаймні три помилки були позначені як критичні, а 70 помилок позначені, які важливі.

Microsoft виправила 21 уразливість, пов’язану з підвищенням прав, 20 вразливостей віддаленого виконання коду, 13 вразливостей розкриття інформації, спуфінга і 5 вразливостей відмови в обслуговуванні. Крім виправлень помилок, не пов’язаних з безпекою, Microsoft також вирішила проблеми з панеллю задач Windows 10 і усунула помилку, що призводить до збою деяких пристроїв.

Microsoft також випустила оновлення на стороні сервера, щоб поліпшити якість оновлень операційної системи і підготувати пристрої до майбутніх оновлень. Жовтневий патч 2021 року оновлює тільки номер збірки операційної системи. Номер версії залишається незмінним. Він може відрізнятися, але ці оновлення містять той же набір виправлень помилок і поліпшень. Це тому, що Windows 10 версій 21H2, 21H1 і 20H2 засновані на коді версії 2004 (оновлення за травень 2020 року).

Що змінилося в жовтневому оновленні 2021 року для Windows 10?

Оновлення Windows 10 усуває проблему, яка призводить до збою деяких програм або перешкоджає відкриттю таких програм, як Office або Adobe Reader. Ця помилка виникла на пристроях з функцією Microsoft Exploit Protection для фільтрації адрес експорту (EAF).

Microsoft усунула проблему, яка змінює мову пристрою (OOBE), якщо мовний пакет не застосовується належним чином під час роботи.

Виправлена помилка, через яку диспетчер сервера зникав після того, як корпоративні клієнти використовували його для заміни функції Hyper-V.

Також було додано виправлення проблеми, через яку служба DnsCache збільшує використання ЦП до 100%. Ця помилка призвела до проблем з продуктивністю у невеликої кількості користувачів.

Була виправлена ​​ще одна помилка, через яку пристрій переставав відповідати, і програми раптово виходили з ладу під час звичайного використання.

Оновлення Windows 10 за жовтень 2021 року також ще усунуло проблему, через яку користувачі не могли додавати введення за допомогою надбудови Microsoft Outlook, яка не дозволяла вводити дані після натискання кнопки «Відповісти».

А ще було виправлено проблему, через яку користувачі не могли малювати на екрані.