Аналітик назвав альткоїн з потенціалом зростання в 2400%

Portaltele.com.ua

Трейдер Джастін Беннетт впевнений, що у токена VeChain є потенціал для зростання до $3 (подорожчання на 2400% з поточних рівнів) взимку наступного року. Беннетт стверджує, що стрімке зростання альткоїна відбудеться в разі, якщо біткоїн продовжить дорожчати і оновить історичний максимум вище $65 тис. Якщо це трапиться в грудні поточного року, то ціна VeChain виросте до $1,6 (зростання на 1233% з поточних рівнів), стверджує трейдер. #Bitcoin above $65,000 = $1.60 $VET by December, IMO.

If December peaks short of that and the cycle runs until March 2022, #VET is likely in the $2 – $3 range.#VeChain #VeFam pic.twitter.com/5XL1hvLAEk

— Justin Bennett (@JustinBennettFX) October 13, 2021 Активна фаза зростання VeChain на тлі оновлення максимуму біткоїна триватиме до березня наступного року, вважає аналітик. На його думку, за цей період токен здатний подорожчати до $2-3. 14 жовтня VeChain торгується на криптобіржі Binance рівні $0,12. За минулу добу токен подорожчав на 15%, а його капіталізація збільшилася до $8 млрд. VeChain – блокчейн-платформа для роботи зі смарт-контрактами, яка орієнтована в основному на додатки для бізнесу, а саме – ланцюжки поставок (відстеження, контроль якості, інвентаризація і т.д.).