Названо 5 переваг бездротових навушників над провідними

iTechua

Ще п’ять років тому компанія Apple випустила вперше бездротові навушники. Після того інші виробники теж стали випускати їх, але вже за менші гроші. У сучасному світі мало хто користується старими дротовими навушниками, всі перейшли на бездротові. У чому ж секрет такої популярності? У цій статті буде названо основні переваги бездротових навушників.

Великий плюс це відсутність проводів, адже саме через них навушники не завжди служили довго. Також їх потрібно було розплутувати, але це дратувало і займало багато часу. Тепер все набагато простіше, шнурів немає, а навушники вбудовані Bluetooth модулі. Слухати музику або розмовляти можна без заряджання до шести годин.

Бездротові навушники можуть працювати не лише разом, а й автономно. Тобто, якщо ви хочете поговорити з кимось, можна ввімкнути лише один навушник. Також використання по черзі зможе помножити на дві години без підзарядки. Якийсь лайфхак для тих, хто не часто використовує навушники для прослуховування музики.

Якщо раніше Bluetooth був не дуже якісним, то зараз ця ситуація кардинально змінилася на краще. Звук передається чудово, з’єднання хороше, затримок немає. Та й тягне Bluetooth далеко. У приміщенні можна не носити телефон, а лише ходити з навушниками у вусі. Зв’язок буде не гіршим.

Якщо навушники при активному використанні потрібно заряджати щодня, коробку для них всього раз на тиждень. У кейсі для навушників є потужний акумулятор. Це дуже зручно, адже будь-якої миті, коли навушники приховані, вони ще заряджаються.

Останньою перевагою є звук. По-перше, при розмові людина буде чути тільки вам, а всі інші звуки не заважатимуть. По-друге, прослуховування музики буде дуже якісним. Не відрізнятиметься від акустичних систем будинку. Меломани точно оцінять якість звуку.