Twitter запускає початкове тестування прямих трансляцій покупок

Про Ідеї

YouTube робить це, як і Instagram, а також Facebook, TikTok і Pinterest, і тепер Twitter стає останнім додатком для соціальних мереж, який занурює свої пальці в прямі покупки в надії максимізувати активність електронної комерції за рахунок миттєвості та залучення роздрібні передачі.

Як ви можете бачити на цьому прикладі, варіант покупок у прямому ефірі Twitter дозволить користувачам налаштуватися на пряму трансляцію, а варіанти покупок відображаються під відеоканал. Презентація в її нинішньому вигляді дозволить користувачам або налаштуватися на живу дискусію твітів навколо події, або переглянути вкладку «Магазин», де представлені всі продукти, виділені в трансляції.
Ця опція залучає як зростання онлайн-комерції, так і переваги платформи для взаємодії в реальному часі. І незабаром ми вперше подивимося, як це працює на практиці.
Як пояснив Twitter: «Ми проводимо наш перший тест Live Shopping у співпраці з Walmart, де вони розпочнуть Кібертиждень із співаком, автором пісень, танцюристом і суперзіркою соціальних мереж Джейсоном Деруло для першої в історії прямої трансляції в Твіттері. Починаючи з 19:00 за східноєвропейським часом у неділю, 28 листопада, люди зможуть дивитися та робити покупки з @Walmart (на iOS та настільні комп’ютери), де Джейсон проведе 30-хвилинну вар’ятену, присвячену електроніці, домашнім товарам, одягу, сезонному декору, сюрпризу особливим гостям та набагато більше."
Діджиталізація Walmart
Walmart активно прийняв наступну хвилю ініціатив цифрової комерції, вже співпрацюючи як з TikTok, так і з Snapchat, надаючи різні стимули для покупок In-stream.
Буде цікаво подивитись, яку відповідь компанія отримає на те саме в Twitter, де у неї понад 1,2 мільйона підписників, причому результати можуть бути свого роду еталоном для інших брендів, які розглядають те саме.
Протягом минулого року Twitter розробляв цілий ряд варіантів покупок In-Stream, а в липні запуск тесту в реальному часі свого майбутнього модуля Shop для бізнес-профілів ознаменував серйозний крок вперед у його прогресі.

Цей модуль є одним із кількох, які Twitter розробляє для своїх нових «Професійних профілів», які також зараз тестуються в реальному часі, і в кінцевому підсумку він дозволить Twitter сприяти більшій взаємодії з брендами, допомагаючи залучити більше реферального трафіку безпосередньо з вашого твіту. діяльність.
Важко сказати, наскільки успішними будуть покупки в додатку. Twitter вже пробував інструменти для вбудованих покупок, випробувавши в 2015 році вкладку «Магазин» у певних профілях, а також «Колекції продуктів і місць», що дозволило деяким відомим користувачам рекламувати продукти у спеціальному розділі.

Здавалося, що жоден із них не прижився, що врешті-решт призвело до того, що Twitter розпустив свою команду з торгівлі в 2017 році та скоротив свої зусилля з електронної комерції.
Але зараз, на тлі зростання онлайн-покупок і оновленого зосередження платформи на інноваціях, настав час, щоб спробувати ще раз, і з живою торгівлею, що викликає сильний відгук у Китаї, західні соціальні платформи бачать великий потенціал для того, щоб підключитися до тієї ж тенденції, щоб максимізувати можливості демонстрації власних продуктів.
Безпосередність та інтерактивні переваги прямої трансляції в поєднанні з електронною комерцією можуть допомогти Twitter зробити наступний крок, і буде цікаво подивитися, як буде розвиватися ця можливість, і чи відкриті користувачі Twitter для нового досвіду.
На додаток до цього, Twitter також зазначає, що він розширює тест свого модуля магазину з вибраними продавцями в США, а також прагне запровадити покращені процеси прийому каталогу та управління, щоб полегшити те ж саме.
Згодом усе це буде пов’язано з професійними профілями платформи, що може створити ще один шлях для просування та продажу ваших продуктів In-stream.
Джерело: Twitter

@proidei.com Коли онлайн-зустріч затягнулася… ♬ оригинальный звук - Марина