Opera GX запустив перший у світі цвинтар Gamer Graveyard у метавсесвіті

Pingvin.pro

Opera GX, єдиний у світі браузер для ґеймерів, запускає перший цвинтар у метавсесвіті. Онлайн-платформа Gamer Graveyard була розроблена для того, щоб люди прощалися з друзями, які зникли зі свого ігрового життя заради інших реальних зобов’язань.

«Річ у тім, що якщо ви вмираєте у метавсесвіті, ви, на щастя, не вмираєте у реальному житті. Але люди сумують за тобою. Онлайн-цвинтар – це інструмент, за допомогою якого люди можуть сказати своїм друзям, які зникли безвісти в Discord або в грі, що вони сумують за ними».

Мацей Кочемба, голова Opera GX

Як створити віртуальний надгробок у Gamer Graveyard?

Цвинтар ґеймерів побудований у 8-бітному 2D-стилі. Він містить засіб створення надгробків, за допомогою якого люди можуть вибрати кам’яний скін, написати ігровий псевдонім свого друга, додати панегірик і вказати дату, коли вони востаннє були в мережі. Потім надгробок поміщається на цвинтар і може бути опублікований в соціальних мережах або безпосередньо відправлений зниклому другові.

Щоб створити віртуальний надгробок у метавсесвіті, перейдіть на https://gamergraveyard.gg/ та натисніть будь-яку кнопку. Після цього ви зможете створити віртуальну могилу для свого офлайн-друга. Ви виберете тему та напишете коротку хвалебну мову, а також можете натиснути «F», щоб віддати шану. Ви можете поділитися надгробком зі своїм другом у соціальних мережах, і оскільки мета-цвинтар доступний для пошуку, ви завжди зможете знайти його: просто введіть псевдонім, який ви привласнили могилі, як пошуковий запит. Те, що очікувалося, вимагатиме зусиль тисяч розробників, зрештою виявилося набагато простіше, ніж очікувалося, і знадобився лише один розробник. Перевага цифрового цвинтаря в тому, що він нескінченно масштабується і ніколи не вичерпається.