Китайські вчені хочуть додати крила до надшвидкісних поїздів, щоб зробити їх ще швидшими

Sundries

На цей час крейсерська швидкість швидкісних поїздів у Китаї складає 350 км/год. Нове покоління поїздів «куль» за проектом CR450 рухатиметься зі швидкістю 450 км/год. Дороги для таких поїздів уже почали будувати, але до завершення проекту ще п’ять років, тому вигляд поїзда-«кулі» майбутнього поки що не завершено. Як один з варіантів китайські вчені запропонували оснащувати поїзди крилами, щоб знизити навантаження на колісні пари.

Днями в китайському науковому журналі Acta Aerodynamica Sinica, що рецензується, група вчених з Інноваційного центру гідродинаміки Ченду під керівництвом інженера-дослідника Чжан Цзюня опублікувала статтю, в якій представлені розрахунки аеродинамічної поведінки високошвидкісних поїздів з крилами. Стверджується, що оснащення локомотива та кожного пасажирського вагона п’ятьма парами невеликих крил знизить навантаження на шасі поїзда на 30%. Це дозволить збільшити швидкість і зменшити знос колісних пар та іншої механіки, яка відповідає за робочі навантаження.

Потяг із крилами ще у 80-ті роки минулого століття запропонували японські інженери. Прототип був побудований до кінця 90-х і добре показав себе при аеродинамічних випробуваннях. Проблема була в тому, що розмах крил виявився надто великим, щоб поїзд міг пересуватися в реальній інфраструктурі тунелями та під мостами, та й до звичайних платформ він не зміг би підійти — заважали крила. Тому китайці запропонували варіант із п’ятьма невеликими парами крил, встановлених на даху поїзда та вагонів.

Згідно з розрахунками, оптимальна висота встановлення крил на даху лежала в межах від півтора до двох метрів. Нижче розташовувати не можна через високу турбулентність у зоні даху складу, а вище немає сенсу — теж заважатиме інфраструктура. На думку фахівців, встановлення крил потягне за собою масу інших проблем, наприклад, різке збільшення шуму та вібрацій, а також можливу перешкоду роботі пантографів, що знімають живлення з повітряного струмопровідного кабелю над складом.

На думку вчених, які запропонували концепцію «крилатого» поїзда, для масового застосування в країні таке рішення буде більш економічним, ніж перехід на потяги, що левітують, на магнітній подушці (маглеви) з системою надпровідних магнітів. Маглеви на надпровідних магнітах рухатимуться зі швидкістю до 620 км/год, але вартість доріг для них буде дуже високою. Потяги з крилами зможуть рухатися майже звичайною колією, що зробить їх експлуатацію вигіднішою.