Засновник Telegram отримав громадянство Франції

UA.NEWS

Засновник Telegram, російський бізнесмен Павло Дуров отримав громадянство Франції. Відповідний указ було ухвалено урядом країни ще у серпні.

У документі зазначено ім'я підприємця, його дійсне місце та дата народження (Ленінград, 10.10.1984).

Сам Дуров поки що ніяк не коментував ці повідомлення.

Крім громадянства РФ і Франції, Дуров також має паспорт східнокарибської держави Сент-Кітс і Невіс, отриманий у 2013 році за пожертвування 250 тисяч доларів. При цьому Дуров ніколи не був у цій країні, але з таким паспортом він може без віз їздити між країнами Європи.

Павло Дуров виїхав з Росії у 2014 році після вимог ФСБ розкрити інформацію користувачів. В результаті підприємець продав свої акції «ВКонтакте», і єдиним власником соцмережі стала Mail.ru Group.

З 2013 року бізнесмен розвиває Telegram, а щонайменше з 2017 року — проживає в Дубаї, де розташована штаб-квартира компанії. У 2021 році статки Дурова досягли 17,2 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, що месенджер Telegram планує ділитися прибутком від реклами з адміністраторами каналів, де відображатимуться Sponsored Messages.

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів, що незабаром користувачі мають можливість відключати рекламу в каналах. Функція має з'явитися вже цього місяця.

Міжнародна платіжна система LEO запустила можливість здійснювати оплати у групах та каналах Telegram. Про це повідомила прес-служба МНС.