В Україні з'явився перший застосунок для допомоги постраждалим від домашнього насилля

UNN

Українське представництво міжнародного громадського руху "Біла стрічка" запустило мобільний застосунок WhiteRibbonUA для допомоги жінкам та дітям, які постраждали від домашнього насилля. Про це організація повідомила у Facebook, інформує УНН.

Цитата

"WhiteribbonUA — це персональна "служба безпеки" для жінок. Ми прагнемо допомогти мільйонам українських жінок знайти вихід у разі надзвичайної ситуації", — ідеться у повідомленні.

Деталі

Мобільний застосунок WhiteRibbonUA можна завантажити із сервісу AppStore aбо Google Play на будь-який смартфон незалежно від версії оновлення програмного забезпечення.

Функціонал WhiteRibbonUA поділено на три напрями:

Основа функція програми — прямий зв'язок із поліцією. Також у спеціальному розділі можна визначити місцезнаходження найближчого до себе центру підтримки, поліцейської дільниці або служби екстренної допомоги.

Окрім того, є функція "Мій щоденник", за допомогою якої можна відстежувати, фіксувати та документувати усі факти насильства.

Нагадаємо

Станом на вересень в Україні від початку 2021 року було зафіксовано майже 28 тисяч постраждалих від домашнього насильства.