Ділянку віртуальної нерухомості продали за 2.4 млн доларів

Pingvin.pro

Ділянку віртуальної нерухомості в онлайн-світі Decentraland було продано за рекордну суму – 2.4 млн доларів США. Про угоду, здійснену з використанням криптовалюти, вчора повідомили Decentraland і криптоінвестор Tokens, який є покупцем. Decentraland – це онлайн-середовище, де користувачі можуть купувати землю, відвідувати будівлі, гуляти та зустрічатися з людьми, представленими у вигляді аватарів. Популярність таких середовищ цього року зросла, оскільки пандемія змусила людей проводити більше часу в інтернеті. Додатковий імпульс інтересу було створено минулого місяця, коли компанія Facebook змінила назву на Meta, яка тепер орієнтується в першу чергу на метавсесвіт. Нагадаємо, що в браузері Opera GX навіть створили віртуальний цвинтар.

Особливістю Decentraland є використання технології блокчейнів. Земля та інші об’єкти в Decentraland продаються у формі невзаємозамінних токенів (NFT). Криптоентузіасти купують там землю як спекулятивне вкладення, використовуючи криптовалюту Decentraland, MANA. У понеділок дочірня компанія Tokens, також відома яка Metaverse Group, купила ділянку нерухомості за 618 000 одиниць MANA, що на той момент становило близько 2 428 740 доларів США.

Ділянка розташована на карті Decentraland в районі Fashion Street. За словами Tokens, вона буде використовуватися для проведення цифрових модних заходів і продажу віртуального одягу для аватарів (згадалася одна серія з Чорного дзеркала). Загальна площа цього світу становить 565.78 віртуальних квадратних метрів.

Раніше, у червні 2021 року ділянку віртуальної нерухомості в Decentraland було продано за 1 295 000 одиниць MANA, що на той момент становило 913 228 доларів США. Покупець збудував на ділянці віртуальний торговий центр для продажу цифрового одягу. Цікаво, що відтоді, як агентство Reuters відвідувало цей сайт кілька разів, не бачили жодного покупця. Курс MANA дуже мінливий. За даними Coinbase, після зміни назви компанії Facebook на Meta, він виріс приблизно на 400%.