Ракетний двигун до вогнеметної системи «Спека» успішно пройшов випробування

Патріот Донбасу

18 листопада 2021 року державне підприємство «АРТЕМ» успішно випробувало стендові зразки твердопаливного ракетного двигуна до легкої вогнеметної системи «Спека» на базі шасі «Дозор-Б».
Про це повідомляє пресслужба ДАХК «Артем».
Фахівці конструкторського бюро протитанкових засобів ураження та артилерійських боєприпасів ДАХК «Артем» розробили двигун, призначений для доставки термобаричної бойової частини ракети РС-122 Б калібром 122 мм на дальність до 7 км.

«Під час випробувань двигун показав задовільні результати роботи, що свідчить про правильні теоретичні розрахунки внутрішньої балістики та оптимальний конструктив з боку міцності елементів та конструкції в цілому. Отримані такі балістичні характеристики як час роботи, зміна тиску та тягові характеристики мають позитивні результати для того, щоб перейти до наступного етапу випробувань».

У ДАХК «Артем» також повідомили, що були проведені випробування термобаричної бойової частини, які також показали задовільні результати.
Зазначається, що підприємство готується до натурних пусків бойових ракетних двигунів з інертною бойовою частиною для визначення дальності, початкової швидкості та інших балістичних характеристик.