Нардепи почали роботу над діджиталізацією Ради: створено робочу групу

UNN

У Верховній Раді створили робочу групу з підготовки законодавчих пропозицій щодо внесення змін до законів у сфері парламентського права. Основними напрямами групи стала, зокрема, подальша діджиталізація внутрішніх процесів ВРУ. Про це повідомила представник Верховної ради в КСУ Ольга Совгиря у Telegram, передає УНН.

Цитата

“Сьогодні, Розпорядженням Голови Верховної Ради України створено Робочу групу з підготовки комплексних законодавчих пропозицій щодо внесення змін до законів України у сфері парламентського права”, — написала Совгиря.

Деталі

З її слів, мета робочої групи — виробити чіткі та уніфіковані підходи до реформування цілої низки законодавчих актів України, що регулюють діяльність парламенту.

Основними напрямами роботи групи, як стверджує Совгиря, стали:

Що було раніше

Як писав УНН, голова ВР Руслан Стефанчук раніше повідомив, що вводити нову посаду діджитал-директора у парламенті не планують, але хочуть реформувати апарат Верховної Ради.

Зокрема, він відзначив, що вже було проведено зустрічі з колегами, від яких можна отримати відповідну технічну допомогу на всі напрямки реформування.