Смарт-годинник Samsung наздоганяє Apple Watch за популярністю

BizUa

Згідно зі звітом аналітиків Counterpoint Research, Популярність смарт-годин Samsung в третьому кварталі 2021-го помітно зросла. Нова серія Galaxy Watch 4. Як відзначають експерти, досягла «найвищого рівня щоквартальних поставок», відчутно скоротивши розрив з Apple.

Аналітики Counterpoint Research повідомляють, що з переходом Samsung на використання Wear OS частка цієї операційної системи на ринку розумних годин в третьому кварталі 2021-го збільшилася до 17%.

Для порівняння: у другому кварталі поточного року вона становила всього 4%. Позитивно на обсяги продажів вплинув і випуск декількох модифікацій Galaxy Watch4, орієнтованих на різну цільову аудиторію.

“У третьому кварталі 2021 року поставки Galaxy Watch4 були набагато вище, ніж очікувалося. При цьому більше 60% пристроїв було продано в США і Європі, де висока частка моделей середнього і високого цінового діапазону. Очікується, що для подальшого збільшення своєї частки на ринку Samsung протягом 2-3 років випустить доступні моделі, орієнтовані на швидкозростаючий азіатський ринок”, – зазначив старший аналітик Counterpoint Research Суджонг Лім.

За підсумками третього кварталу Apple втратила 6% частки ринку, але як і раніше лідирує за обсягом продажів смарт-годин. Другий рядок світового рейтингу зараз займає Samsung, показники якої зросли з 10 до 14% за останні три місяці.

На третьому місці розташувався бренд Amazfit – за оцінкою експертів, йому вдалося увійти в топ – 3 завдяки зростаючій популярності фірмових носяться пристроїв в Європі.