Apple запатентувала 3D-екран для синхронного перегляду різних фільмів

Finance.ua

Компанія Apple зареєструвала патент, який пов’язаний з пристроями відображення контенту. Цього разу американський виробник електроніки описав ідею застосування лентикулярного екрану для одночасного перегляду різних фільмів або шоу декількома користувачами.

Особливість дисплея полягає у використанні спеціальних лінз, завдяки чому стає можливим одночасний перегляд різних зображень залежно від ракурсу. У документації, що додається до патенту, зазначається, що на одному пристрої можуть дивитися різний контент відразу кілька людей. Наприклад, для дорослого і дитини, що сидять під різними кутами до екрану, буде видно свою картинку.


Зображення: 4pda.to

Як ще один сценарій використання такого ТБ Apple наводить як приклад наявність декількох підписок в різних стримінгових службах. Завдяки можливості виведення різних зображень, користувачі потокових сервісів зможуть синхронно переглядати більше ніж один серіал або програму на одному екрані. Зараз таке рішення існує тільки на папері — чи планує компанія втілити його у вигляді готового пристрою, невідомо.