Терміново видаліть ці програми зі свого смартфона Xiaomi

iTechua

Joker, один з найнебезпечніших і найпоширеніших мобільних шкідників, знову з’явився в додатках, представлених в інтернет-магазині Google Play, заражаючи все більше смартфонів. Joker виявили у складі щонайменше 15 популярних мобільних додатків, тому якщо хоча б одна з них встановлена ​​на вашому пристрої, то радимо негайно видалити його.

Для початку потрібно сказати, що це шкідливе програмне забезпечення здатне вкрасти не лише ваші дані, а й ваші гроші. Заражаючи пристрої, Joker здатний отримати доступ до SMS-повідомлень і може автоматично здійснювати різні підписки без вашого відома і навіть розшифровувати файли DEX, що зберігаються на вашому смартфоні.

15 Android-додатків, в яких був виявлений шкідливий Joker: Easy PDF Scanner

Now QR Code Scan

Super-Click VPN

Volume Booster Louder Sound Equalizer

Battery Charging Animation Bubble Effects

Smart TV Remote

Volume Boosting Hearing Aid

Flashlight Flash Alert on Call

Halloween Coloring

Classic Emoji Keyboard

Super Hero-Effect

Dazzling Keyboard

EmojiOne Keyboard

Battery Charging Animation Wallpaper

Blender Photo Editor-Easy Photo Background Editor До речі, якщо ви власник смартфона Xiaomi, POCO або Redmi, то у фірмовій прошивці MIUI є вбудована опція пошуку шкідливого програмного забезпечення на пристрої. Виконати аналіз на наявність небезпечних програм можна в два рахунки. Для цього відкрийте штатну програму «Безпека» та відкрийте розділ «Перевірка безпеки». Ми рекомендуємо регулярно перевіряти свої смартфони на наявність шкідливого програмного забезпечення, адже зараз мобільні пристрої стали основним інструментом для роботи та розваги і зберігають великий обсяг особистої інформації, включаючи дані про банківські рахунки.