Яка мобільна гра перевищила 7 млрд доларів доходу за весь час, приносячи в середньому 8,1 мільйона доларів на день у 2021 році

Про Ідеї

Дані Sensor Tower показують, що мобільна гра PUBG Mobile від Tencent перевищила 7 мільярдів доларів у світових витратах гравців у App Store та Google Play за звітний квартал у третьому кварталі 2021 року.

Наразі цього року PUBG Mobile у поєднанні з витратами гравців на китайську локалізацію гри Game for Peace накопичила 2,6 мільярда доларів доходу, що займає 2-е місце в світі за прибутковими мобільними грою після Honor of Kings, також від Tencent, і вище Genshin Impact від miHoYo на третьому місці.
PUBG Mobile постійно заробляв понад 700 мільйонів доларів за квартал цього року, досягнувши рекордних 771 мільйонів доларів у 3 кварталі 2021 року. У 2021 році ця назва приносила в середньому 8,1 мільйона доларів на день.

Міжнародний хіт
Китай займає перше місце на ринку PUBG Mobile, що генерує прибуток у світі, оскільки його варіант гри Game For Peace на сьогоднішній день заробляє в країні близько 4 мільярдів доларів, або приблизно 57% загальних світових витрат гравців (це аналіз не включає дохід від сторонніх магазинів Android).
За межами Китаю PUBG Mobile зібрав понад 3 мільярди доларів. Сполучені Штати займають друге місце за витратами гравців із 11,8% від загального доходу, а Японія замикає трійку лідерів із 4,2%.
На App Store припадає левова частка витрат гравців у всьому світі, накопичуючи 81% загального доходу. Тим часом на Google Play припадає 19% доходу. За межами Китаю на App Store припадає 56,6% витрат, а на Google Play – 43,4%.

Розширення поля битви
PUBG Mobile продовжує розвиватися в 2021 році і очолює дуже прибутковий ринок шутерів, який включає такі хіти, як Garena Free Fire від Garena і Call of Duty: Mobile від Activision у партнерстві з Tencent.
Раніше цього року Krafton повернув IP в Індію під назвою Battlegrounds Mobile, зібравши на сьогоднішній день приблизно 7 мільйонів доларів на гравцях, тоді як видавець також нещодавно запустив додатковий продукт PUBG: New State.у всьому світі, за перші сім днів гра зібрала 2,6 мільйона доларів.
Пройшовши шлях у жанрі Battle Royale, PUBG Mobile зарекомендувала себе як франшиза назавжди, яка швидко стала однією з найприбутковіших мобільних ігор у світі всіх часів і збирається залишатися на вершині протягом багатьох років.
Джерело: Sensor Tower

@proidei.com Замість аргументів маркетологів – ультразвук 😹 ##smm ##таргетинг ♬ Under Pressure - Remastered 2011 - Queen