Скільки хештегів ви повинні додати до своїх публікацій в Instagram, щоб максимізувати залучення?

Про Ідеї

Нове дослідження розглядає оптимальне використання хештегу в публікаціях стрічки Instagram на основі 18 мільйонів прикладів.
Поради різняться – попередні дослідження показали, що менше, тим краще, тоді як сам Instagram каже, що вам слід додати від 3 до 5 дуже релевантних хештегів, щоб охопити правильні спільноти.
Насправді, як і у всіх соціальних мережах, багато чого залежить від вашої конкретної аудиторії та зосередженості. Але, додавши трохи більше уваги до цієї суміші, команда з Later нещодавно провела аналіз понад 18 мільйонів дописів у каналі Instagram, зокрема (не включаючи відео, ролики та історії), щоб виміряти оптимальне використання хештегів для підвищення зацікавленості та охоплення.
Їхня ключова знахідка? Більше хештегів, безумовно, краще, на обох фронтах.

Охоплення
Дослідження Later показує, що публікації з 20 хештегами мають найвищий середній показник охоплення, тоді як публікації з 30 хештегами не дуже відстають.

Це узгоджується з попереднім дослідженням, який ви можете побачити на цьому порівняльному графіку.

Залучення
З точки зору залучення – тобто збільшення кількості лайків та коментарів – Later виявив, що 30 хештегів дали найкращі результати.

Таким чином, на противагу власним порадам Instagram щодо більш обмеженого використання хештегів, дослідження Later фактично виявило, що більше було набагато краще.
Це має сенс, що стосується максимізації видимості за рахунок ширшого розміщення ваших дописів у кількості каналів та списків Explore. Але це також може зробити ваші дописи більш захаращенними – хоча наведені тут висновки свідчать про те, що для користувачів це не має таке велике значення, як могло здатися.

Отже, скільки хештегів треба додавати в дописи в Instagram?

Що ж, немає однозначної відповіді, оскільки, знову ж таки, багато в чому зводиться до вашої унікальної аудиторії та того, на що вона реагує, і чого ви намагаєтеся досягти своїми публікаціями.
Якщо ви намагаєтеся налагодити зв’язок із дуже нішевими спільнотами, цілком може виявитися, що краще – менше хештегів, оскільки інтерес, який ви можете отримати від ширшого використання тегів, може не призвести до реального трафіку для вашого сайту.

Але знову ж таки, можливо, що більше, тим краще, оскільки ширше охоплення означатиме, що ви все частіше показуватиме свої оновлення перед більшою кількістю потрібних людей, навіть якщо ви також охоплюєте більше не цільових користувачів.
Щоб визначити, що працює для вас, знадобиться експеримент, і, як свідчать різні рекомендації, єдиної правильної відповіді для всіх, швидше за все, не існує. Але в цьому випадку, виходячи з широкого діапазону дописів (знову ж таки, не включаючи відео, ролики чи історії), здається, що більше хештегів – краще для залучення.
Можливо, варто перевірити та замірювати власні результати – і якщо ви уникали додавання занадто великої кількості тегів у минулому, можливо, вам не потрібно так сильно стримуватися.
Джерело: Later

@proidei.com Сучасний сленг 😅👻 ♬ оригинальный звук - ГРИГОРИЙ КЛИМЕНКО