Київстар спрощує умови перенесення номера

Pingvin.pro

Мобільний оператор Київстар повідомив, що спрощує умови перенесення номера. З урахуваннях прагнення користувачів зберегти свій номер при переході в мережу Київстар, з 1 грудня почнуть діяти нові правила. Нагадаємо, що оператор запустив нові тарифи, а також вніс зміни у пакети додаткових послуг.

Як змінилися умови перенесення номера при переході у мережу Київстар Мінімальний час перенесення номера буде зменшений з трьох до одного робочого дня для абонентів усіх форм обслуговування.

Якщо абонент переносить номер на передплачений зв’язок, його реєструватиме оператор, у мережу якого він мігрує.

Попередня перевірка номера для незареєстрованих абонентів перед початком процедури перенесення в іншу мережу відбуватиметься в два етапи: 1) абонент отримає пароль в SMS-повідомленні;

2) потім абонент отримає вхідний дзвінок.

Заявка на перенесення номера абонентів передплати та контракту відбуватиметься лише за іменем та прізвищем; юридичних осіб — за кодом ЄДРПОУ, ФОП — за ІПН, якщо у ФОП немає ІПН — за паспортними даними.

Системне оголошення при дзвінку на номер абонента, який переніс свій номер до іншого оператора, буде уніфікованим для всіх операторів мобільного зв’язку. Вибираючи мережу Київстар, абоненти отримують найбільше покриття 4G в Україні. А також найшвидший мобільний інтернет, що підтверджено результатами незалежного дослідження компанії Ookla, якій належить застосунок SpeedTest. Щоб стати абонентом Київстар всього за один день та зберегти свій старий номер, подайте заявку на сайті (якщо ви зареєстровані у свого оператора) або відвідайте найближчий магазин Київстар.