Xiaomi встановила рекорд за кількістю активних користувачів MIUI

iTechua

Компанія Xiaomi опублікувала фінансовий звіт за третій квартал 2021 року. Крім даних про виторг, до статистики увійшла ще одна цікава цифра: рекордна за всю історію бренду кількість користувачів фірмової прошивки MIUI.

За даними Xiaomi, щомісячна аудиторія популярної програмної оболонки, що з’явилася на ринку 2010-го, вперше перевищила 500 мільйонів людей на місяць. З початку 2021 року фан-клуб MIUI виріс приблизно на 100 мільйонів нових активних користувачів на місяць по всьому світу, з них на Китай припало 18,65 мільйона.

Виручка Xiaomi Group у 3 кварталі 2021-го склала 12,22 мільярда доларів (на 8,2% більше, ніж минулого року), а скоригований чистий прибуток – 0,81 мільярда доларів. Виручка від продажів смартфонів досягла позначки $7,48 мільярда. Компанія також зайняла третій рядок у загальносвітовому рейтингу за кількістю реалізованих пристроїв. До кінця року виробник планує відвантажити щонайменше 190 мільйонів гаджетів.

Список інших досягнень Xiaomi в поточному році включає запуск дочірньої компанії з виробництва електрокарів, потрапляння до топ-5 найпопулярніших брендів смарт-телевізорів та приріст числа фірмових пристроїв інтернету речей до 400 мільйонів активних гаджетів.