На яких біржах торгують криптовалютою трейдери?

iTechua

Найкращі біржі криптовалют у 2021 знайти непросто. За роки існування крипторинків багато старих майданчиків втратили довіру, інші виросли, заробили гарну репутацію і обслуговуватись у них можуть лише досвідчені клієнти. Та й нових платформ стає дедалі більше. Щоб зорієнтуватися, може знадобитися допомога.

Як знайти криптобіржу

Безперечно, основну допомогу в пошуку надає рейтинг. Завдяки таким добіркам легко зорієнтуватися зі своїми уподобаннями і вибрати найкращий варіант. Полегшує роботу те, що рейтинги бувають різними. Для кожної збірки використовується окрема тема. Тому рекомендуємо заздалегідь ознайомитись з видами криптобірж. Відповідно до цього критерію рейтингові списки зосереджені на таких компаніях: централізовані (Високий рівень контролю з боку органу управління та регулятора, що призводить до завищених комісія за угоди. Операції з фіатом вимагають обов’язкової верифікації).

децентралізовані. (Стягують відсотки лише за введення та виведення грошей. Завдяки використанню смарт-контрактів для транзакцій, такі майданчики краще захищені від хакерів).

Р2р (Відсутні біржові склянки. Користувачеві потрібно шукати у списку заявок підходящу та укладати угоду. Компанія виконує роль посередника та забезпечує безпеку). Часто рейтингові добірки ґрунтуються на якісних характеристиках платформи. так з’явилися списки: зарубіжних;

російських;

з депозитом та виведенням у рублях;

надійні та чесні;

придатні для новачків чи професіоналів;

працюючі з багатьма валютами та з конкретною монетою. Критерії вибору

Недостатньо відкрити рейтинг та зареєструватися на кращому майданчику. Адже компанія визнана найкращою лише на думку експертів. Цей варіант вважається універсальним. Однак у кожної людини різні можливості та очікування. Через це перед реєстрацією потрібно витратити час вивчення умов криптокомпанії. Для повноти картини слід уважно вивчити такі показники: обсяги торгівлі, які свідчать про популярність майданчика та дорожнечу угод;

валютні пари (необхідні обміну з контрагентами);

список криптовалют, з якими можна працювати;

чи є фіат, які умови роботи з ним;

розміри комісій за угоди, поповнення депозиту та виведення грошей;

ліміти;

особливості доступних фінансових інструментів;

можливість проводити теханаліз, наскільки точні результати;

курс валют, що цікавлять (на кожному майданчику показники будуть різними). Додатково варто вивчити питання регулювання. Деякі біржі працюють без ліцензії і заслужили на довіру клієнтів. Однак за них нема кому поручитися і будь-якої миті біржа може обдурити. У будь-якому випадку, наявність регулятора буде добрим плюсом у скарбничку.

Також слід дізнатися, чи приймає платформа фіат. Це на той випадок, якщо трейдер хоче працювати із традиційними валютами. Якщо фіат не приймається, депозит вноситься в криптовалюті. Обміняти звичайні гроші на цифрові можна через онлайн-сервіси, криптогаманці.

Важливим є питання верифікації. Мало хто готовий надавати про себе інформацію. І деякі майданчики пропонують працювати без підтвердження особи. Проте перелік послуг та ліміти сильно скорочені, виводити фіат заборонено, а комісії сильно підвищуються.

Важливий момент – репутація. Добре, якщо компанія довго працює на ринку та вже отримала відгуки клієнтів. На відгуках та форумах можна знайти досить багато обговорень бірж. За ними стане зрозумілим, які умови насправді. Гарна репутація є додатковою гарантією для трейдера.