Перший «зелений» ноутбук Aspire Vero з переробленого пластику з’явився в Україні

Broadcast.net

Aspire Vero виробництва Acer, що надійшов до українських магазинів, є першим екологічним ноутбуком та великим кроком до переосмислення процесу виробництва комп’ютерів.

Пристрій створено в межах платформи Earthion. Це структура, що об’єднує виробників, постачальників, інших партнерів та покликана сприяти вирішенню глобальних екологічних проблем. Окрім більш свідомого споживання, ноутбуки Vero пропонують виважене поєднання швидкодії та значної автономності, надійність та довговічність експлуатації, що поєднана з простотою модернізації.

Екологічна упаковка – важливий крок до захисту довкілля Ноутбуки Aspire Vero постачаються в упаковці, що виготовлена на 80-85% із повторно переробленої целюлози, а пластикове пакування для захисту адаптера замінено на паперове. Крім того, вкладиш між клавіатурою і екраном виготовлені із повністю переробленого технічного пластика. Усі графічні зображення на транспортній упаковці надруковані соєвими чорнилами, а сам ноутбук не містить зайвих написів на корпусі, що також зменшує негативний вплив на навколишнє середовище.

На відміну від інших виробів Acer, упаковка Aspire Vero на 100% придатна для повторної переробки або може бути використана у якості повноцінної міні-підставки для ноутбука. Для цього її необхідно лише скласти декілька разів у зазначених місцях. Інноваційна упаковка Aspire Vero була відзначена престижною нагородою Red Dot Packaging Design 2021. Заощадження – новий вимір дизайну Прагнення до екологічності також торкнулося дизайну пристрою. За стриманим оригінальним зовнішнім виглядом Aspire Vero криється надзвичайно ефектний та утилітарний пристрій.

Ноутбук вирізняється оригінальними жовтими та темно-сірими вставками на амортизаторах, а перевернутий текст на клавішах R і E символізує концепцію 3 Re (Reduce, Reuse, Recycle) – що перекладається як «зменшення, повторне використання, переробка». Стандартизовані гвинти та конструкція корпусу спрощують модернізацію чи ремонт задля максимально тривалого використання Aspire Vero. Користувач без жодних складнощів може самостійно виконати модернізацію та заміну ОЗП чи накопичувачів. Внутрішнє компонування виконане таким чином, щоб забезпечити легкий доступ до важливих вузлів ноутбука з метою ремонту чи заміни у сервісному центрі. Споряджений для щоденного застосування Корпус ноутбука та ковпачки клавіш виготовлено із переробленого пластику що дає змогу зменшити викиди CO2 приблизно на 21%. У той час рамка екрану, верхня та нижні кришки на 30% складаються з пластику, що був у вжитку. Сучасний процесор Intel® Core™ 11-го покоління з графічним ядром Intel® Iris® Xe та 16 ГБ ОЗП допоможе у вирішенні щоденних завдань, а SSD-диск M.2 ємністю 1 ТБ забезпечує достатньо місця для зберігання медіафайлів і даних користувача. Дисплей FHD IPS із діагоналлю 15,6 дюймів обладнано шарніром, який дещо піднімає корпус ноутбука у відкритому положенні для більш ергономічного введення тексту та охолодження. Ноутбук обладнано інтерфейсом Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), портом USB Type-C та двома USB 3.2, роз’ємом HDMI 2.0 для виведення відеосигналу на монітор, ТВ чи проєктор. Інші особливості та переваги Додаток VeroSense™ для керування батареєю та декілька режимів роботи, зокрема Еко+ для максимально тривалого використання ресурсу акумулятора. Технологія Acer PurifiedVoice™ на базі штучного інтелекту, яка приглушує фоновий шум, гарантує чіткість відтворення звуку під час відеовикликів, у той час як система Acer TrueHarmony™ забезпечує покращене звучання аудіо.

Технічні характеристики:

● Процесор: Intel® Core™ 11-го покоління

● ОЗП: до 16 ГБ DDR4

● Графіка: Intel® Iris Xe Graphics

● Екран: IPS Full HD 15,6 дюймів, 1920х1080, 250 ніт

● Зберігання даних: до 1 ТБ SSD NVMe

● Комунікації: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ах, USB 3.2, Type-C, HDMI 2.0, Bluetooth 5.1

● Вага: 1,8 кг

● ОС: 64-бітна Windows 11

Ціни та доступність в Україні:

● Acer Aspire Vero AV15-51 (NX.AYCEU.001, NX.AYCEU.009) – від 23 999 грн

● Acer Aspire Vero AV15-51 (NX.AYCEU.003, NX.AYCEU.00A) – від 26 999 грн

● Acer Aspire Vero AV15-51 (NX.AYCEU.005) – від 30 499 грн

● Acer Aspire Vero AV15-51 (NX.AYCEU.006) – від 32 499 грн

● Acer Aspire Vero AV15-51 (NX.AYCEU.008) – від 35 699 грн