Ігрова клавіатура ROG Strix Flare II отримала світлодіодний дисплей AniMe Matrix

Pingvin.pro

В рамках технологічної виставки CES 2022, бренд ASUS Republic of Gamers (ROG) анонсував найновіші ігрові аксесуари. До великої серії увійшла клавіатура ROG Strix Flare II Animate з матричним дисплеєм AniMe Matrix. Окрім того, бренд ще представив гарнітури ROG Fusion II 500 та ROG Fusion II 300 з мікрофонами AI Beamforming та мишку ROG Chakram X із сенсором ROG AimPoint і дизайном перемикачів Push-Fit Socket II. До слова, нещодавно компанія представила багато інших цікавих продуктів, з якими Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Ігрові клавіатури ROG Strix Flare II Animate і Strix Flare II

Ігрова клавіатура ROG Strix Flare II Animate – перша клавіатура, оснащена світлодіодним дисплеєм AniMe Matrix, який дозволяє користувачам виразити себе за допомогою зображень і GIF-анімації, що завантажуються через програму Armoury Crate. Крім того, дисплей AniMe Matrix може відображати аудіовізуалізацію та параметри системи. Ця стильна клавіатура пропонує користувачам металеві клавіші та регулятори для керування відтворенням мультимедійних файлів, розташовані в лівому верхньому кутку. А також ергономічну знімну підставку під зап’ястя із вбудованим розсіювачем світла.

Strix Flare II Animate забезпечує практично миттєвий відгук завдяки частоті опитування 8000 Гц, що відповідає відгуку в 0.125 мс – у 8 разів швидше, ніж у конкурентів. Клавіатура оснащена змінними механічними перемикачами ROG NX для всіх клавіш, що дозволяє користувачам змінювати й встановлювати перемикачі того типу, якому віддається перевага. Міцні ковпачки ROG PBT Doubleshot мають профіль середньої висоти та вкорочені ніжки для більш стабільного ходу клавіш. Для яскравого відтворення RGB-підсвічування на них нанесено напівпрозорий шрифт ROG. Механізм ROG Switch Stabilizer знижує тертя для забезпечення плавного натискання та допомагає стабілізувати довгі клавіші. Звукопоглинальний піноматеріал зменшує стукіт клавіш і покращує акустичні характеристики під час набору тексту. Нарешті, Flare II Animate оснащена наскрізним портом USB для зручного підключення додаткових пристроїв.

Ігрова клавіатура ROG Strix Flare II схожа на Strix Flare II Animate, але не оснащена світлодіодним дисплеєм AniMe Matrix, змінними перемикачами та світлорозсіювачем на підставці під зап’ястя. Вона має логотип ROG із налаштуванням кольору та механічні перемикачі ROG NX з «кейкапами» ROG PBT Doubleshot.