Третину всього часу, який не сплять, люди втикають у смартфони (ЗВІТ)

Texty.org.ua

Про це пише світова служба ВВС з посиланням на звіт з користування мобільними додатками, - перекладає Громадське.

В середньому по світу в 2021 році люди у середньому витрачали 4,8 години на день на мобільні додатки — це на 30% більше, ніж у 2019 році.

7 із 10 хвилин, тобто 42 з кожної години, витрачали на соціальні мережі. Більшість цього часу йшло на TikTok.

Торік користувачі завантажували додатки загалом 230 мільярдів разів, а на платні версії застосунків витратили 170 мільярдів доларів.

TikTok був найбільш завантажуваним додатком у світі. Користувачі витрачали на нього на 90% більше часу у порівнянні з 2020 роком. Аналітики прогнозують, що до другої половини 2022 року кількість активних щомісячних користувачів TikTok перевищить 1,5 мільярда.

У 2021 році запустили два мільйони нових програм та ігор. Люди витратили на мобільні ігри 116 мільярдів доларів. Також користувачі витратили загалом понад 100 мільярдів годин на додатки для покупок. Найбільше займалися онлайн-шопінгом у Сінгапурі, Індонезії та Бразилії.

Стали популярнішими й додатки для покращення психічного почуття: Headspace і Calm. У порівнянні з 2020 роком їх завантажували на 27% частіше. Також люди часто завантажували додатки для занять спортом вдома.

На програми для знайомств люди витратили 4 мільярди доларів, що на 95% більше, ніж у 2018 році. Найпопулярнішими додатками у цій сфері є Tinder та Badoo.