Кліп "Baby Shark" став першим роликом на YouTube, який набрав 10 млрд переглядів

UA: Cуспільне мовлення

13 січня кліп на дитячу пісню "Baby Shark" набрав 10 млрд переглядів на YouTube – це перший випадок за всю історію відеохостингу. Про це повідомляє Korea Herald із посиланням на компанію Pinkfong.

Відео з піснею "Baby Shark" випустила компанія Pinkfong в червні 2016 року. Спочатку пісня була не дуже відомою, але після того, як її виконала 10-річна корейсько-американська співачка Хоуп Сегойн, а Pinkfong придумала танець, що легко запам'ятовується, вона стала світовим хітом.

Пісня з великим відривом випередила кліп на хіт Луїса Фонсі та Дедді Янкі "Despacito", що займає друге місце з 7,7 млрд переглядів.

У Pinkfong зазначили, що 10 млрд – це величезна кількість, яка перевищує населення всієї Землі (яке Фонд Організації Об'єднаних Націй у галузі народонаселення (UNFPA) позначив у 7,8 млрд людей). За словами представників компанії, така кількість переглядів може означати, що всі люди, які живуть на Землі, бачили цей ролик хоча б один раз.

Нагадаємо, раніше колишні ув'язнені виправної установи в штаті Оклахома (США) подали позов проти трьох співробітників в'язниці за жорстоке поводження. В'язні стверджують, що тюремники змушувати протягом 3-4 годин стояти в кімнаті в наручниках і слушати пісеньку "Baby Shark".