Фінтех-компанія Дубілета залучила понад $7 млн і планує запустити необанки у восьми країнах

Finance.ua

Британська фінтех-компанія Fintech Farm, що відкриває необанки на ринках, які розвиваються, залучила $7,4 млн інвестицій.

Про це повідомляє dev.ua.

Раунд очолили венчурний фонд Flyer One Ventures і фінтех-компанія Solid (частина Genesis). Також у раунді взяли участь африканський маркетплейс Jiji й фонди TA Ventures, u.ventures, AVentures Capital.

Згідно з повідомленням, Fintech Farm витратить гроші на розвиток нових проєктів. Протягом двох років компанія планує запустити необанки у восьми країнах.

Fintech Farm заснував Дмитро Дубілет, співзасновник українського мобільного банку monobank, разом з Миколою Безкровним, колишнім M&A директором KPMG UK, і Олександром Витязем, засновником Middleware.

Компанія відкриває необанки з мобільними додатками й кредитними продуктами для масової аудиторії, придатними навіть клієнтам без кредитної історії. У листопаді 2021 року Fintech Farm запустила Leobank в Азербайджані, де випустила вже 100 000 карт.

Зазначається, що протягом наступних двох років компанія планує вийти на вісім ринків, що розвиваються в Африці та Азії. Першим з них стане Нігерія – проєкт стартує в найближчі місяці.

Крім фінансової підтримки, фонд Flyer One надасть експертизу на базі досвіду роботи в Африці та на інших ринках, що розвиваються.

Коментар. Микола Безкровний, співзасновник Fintech Farm:

«Ми бачимо великі можливості для масового випуску кредитних карт в Нігерії. Зараз доступ до кредитних карток від традиційних банків мають тільки люди з доходом вище середнього. Водночас відсотки за кредитами від цифрових банків і кредитних платформ в країні можуть перевищувати 100%. Ми збираємося заповнити цю прогалину й запропонувати справедливі процентні ставки тим клієнтам, потреби яких не задовольняють традиційні банки».