Італійці придумали літаючу супер’яхту

BizUa

Італійська студія Lazzarini показала концепт літаючої супер’яхти Air Yacht. Судно існує тільки на рендерах і орієнтоване в першу чергу на туристичні компанії.

Завдяки двом аеростатам зі стисненим гелієм, Air Yacht може провести в повітрі більше 48 годин, а потім приземлитися на воду. На борту яхти є десять кают з власними ванними кімнатами, майстер-каюта з оглядом 360 градусів і вертолітний майданчик.

Зовні Air Yacht нагадує гігантський катамаран з двома дирижаблями, пристикованими до центрального «поплавця» шириною десять і довжиною 80 метрів.

На головній палубі знаходяться майстер-каюта з оглядом 360 градусів, вертолітний майданчик і восьмиметровий басейн, тоді як гостьові каюти із загальною лаунж-зоною розміщені в аеростатах. Обидва зроблені з вуглепластика і в спеціальних «вуликах» містять по 200 тисяч кубічних метрів стисненого гелію.

За задумом Lazzarini супер’яхта оснащена вісьмома співвісними електричними гвинтами з живленням від ультра-легких батарей і сонячних панелей на верхніх частинах аеростатів. У повітрі Air Yacht може рухатися зі швидкістю 111 кілометрів на годину більше 48 годин, але на воді «максималка» обмежена дев’ятьма кілометрами на годину. Не стати субмариною “катамарану «допомагають баластна система і»надувна основа”.

Проект в першу чергу орієнтований на туристичні компанії, а не приватників. Тобто в теорії Air Yacht могла б виступити в ролі готелю, як, скажімо, Project Sama, – тільки ще більш розкішного і незвичайного.

При цьому в портфоліо Lazzarini є катамаран Pagurus, який, завдяки шнекам, може їздити по суші. І якщо об’єднати його з Air Yacht, то вийде футуристичне судно, здатне пересуватися по воді, землі і повітрю.

Джерело: Boat International