Продукція Apple в Україні подорожчає на 20%

Бізнес UA
Американський техгігант Apple підвищить на 20% ціни на застосунки та покупки у них у своєму магазині App Store для українських користувачів. Очікується, що це станеться вже 13-14 січня. Причина – нещодавнє ухвалення в Україні т.зв. "закону про податок на Google", який передбачає обкладення 20%-м податком на додану вартість для іноземних компаній, що надають електронні послуги в Україні.При цьому наголошується: тих, хто використовує застосунки з App Store за підпискою з автоматичним оновленням, подорожчання не зачепить.

"Щойно ці зміни набудуть чинності, розділ "Ціни та доступність" у розділі "Мої програми" буде оновлений. Ви можете в будь-який час змінити ціни на свої програми та покупки в них (включно з підписками з автоматичним оновленням) в App Store Connect. Якщо ви пропонуєте підписку, то можете зберегти старі ціни для своїх підписників", – розповіли в Apple розробникам, повідомляє видання.

Для українців подорожчало користування послугами Google

Раніше про підвищення вартості користування своїми сервісами в Україні оголосив Google. Його рішення також пов'язане із "законом про податок на Google".

Повідомлення про подорожчання Google розіслав своїм українським користувачам у відповідному листі, сповістив AIN.UA. За ним компанія починає стягувати додатково ті ж 20% ПДВ від своїх сервісів.

При цьому там наголошують: це підвищення стосується послуг, які надаються лише фізособам. Для компаній та підприємців із бізнес-акаунтами умови залишаються незмінними.