Оновлення системи PlayStation 3 прибирає основні функції приставки

TechToday

Sony Interactive Entertainment випустила нові оновлення для PlayStation 3 і PlayStation Vita. З ними ці приставки втрачають деякі важливі функції. Оновлення 3.74 (Vita) і 4.89 (PS3) в першу чергу стосуються видалення функції створення облікового запису та певних налаштувань керування обліковими записами.

Є певні занепокоєння, що це оновлення допомагає ускладнити доступ до PlayStation Store на старих системах, щоб повністю припинити його роботу.

Минулого року Sony оголосила, що закриє магазини PS3 і Vita. Однак відгуки шанувальників привели до того, що компанія майже відразу змінила свою позицію.

«Коли ми спочатку прийняли рішення припинити підтримку PS3 і PS Vita, це було викликано низкою факторів, включаючи проблеми комерційної підтримки старих пристроїв і можливістю зосередити більше наших ресурсів на нових пристроях, де більшість наших геймерів грають, — сказав тоді бос PlayStation Джим Райан. – Тепер ми бачимо, що багато з вас неймовірно захоплені можливістю продовжувати купувати класичні ігри на PS3 та PS Vita у доступному для огляду майбутньому, тому я радий, що ми змогли знайти рішення для продовження роботи».