Windows 11 отримала бета-версію важливого для користувачів додатка

24 канал

Операційна система Windows 11 продовжує розвиватися. Цього разу розробники оновили один зі стандартних інструментів платформи – програму "Звукозапис".

Як змінився "Звукозапис"

Програма "Звукозапис" тепер виконана у стилі Fluent Design, що робить її зовнішній вигляд відповідним загальному вигляду Windows 11. Розробники додали програмі гарну візуалізацію, яка супроводжує процес запису та відтворення звуку.

Не пропустіть Apple, Google і Microsoft запустять єдиний стандарт авторизації без пароля: деталі та терміни

Крім того, користувачі можуть за допомогою налаштувань вказувати бажаний пристрій для запису, а також вибирати один із доступних форматів файлу, в якому зберігається запис. Розробники наголосили, що про необхідність інтеграції саме цих функцій найчастіше повідомляли користувачі "Центру відгуків".


Оновлений інтерфейс програми "Звукозапис" / Фото Microsoft

Оскільки на даному етапі програма "Звукозапис" перебуває на етапі бета-тестування, вона може функціонувати нестабільно. У разі виявлення будь-яких збоїв у роботі даного продукту, розробники рекомендують повідомляти про це через відповідний розділ "Центру відгуків".

Інші оновлення Windows 11

Не так давно Windows 11 отримала низку цікавих функцій:

Читайте на сайті Таблиця популярності браузерів змінилася: Microsoft Edge продовжує вириватися вперед

Як налаштувати меню "Пуск" у Windows 11

Багатьом користувачам не подобається оновлене меню "Пуск" в операційній системі Windows 11. Не так давно розробники реалізували низку окремих налаштувань для меню "Пуск". Тепер натискаючи правою кнопкою миші по відповідному елементу користувач отримує доступ до налаштувань.

Для зміни доступні варіанти макетів "Більше іконок" або "Більше рекомендацій", щоб додати до меню "Пуск" додатковий рядок з іконками програм або рекомендаціями.