Російські хакери другу добу атакують сайти українських телеком-операторів

Процес

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) заявила, що російські хакери 9 травня вчинили масовану DDoS-атаку на сайти українських телекомунікаційних компаній. Про це повідомляє пресс-служба відомства.

«Росіяни навіть не намагаються приховати свої дії та викладають повідомлення про атаки в інтернет. Сховатися немає сенсу — весь світ знає, хто весь цей час маскувався за анонімними кіберзловмисниками. Незважаючи на часткову недоступність сайтів частини атакованих компаній, мережі працюють без перебоїв. У деяких користувачів можливе незначне погіршення якості доступу до Інтернету. Але загалом ні на роботу компаній, ні на надання послуг своїм споживачам ця DDoS-атака практично не вплинула. Що ще раз свідчить про ефективні системи кіберзахисту, які вдалося побудувати українським представникам телекомбізнесу», – повідомили у Держспецзв'язку.

У Держспецзв'язку впевнені, що росіяни використовують кібератаки для інформаційно-психологічних операцій проти українців.

«Російські злочинці вкотре намагаються позбавити українців доступу до інтернету та правдивої інформації, посіяти панічні настрої», - стверджується в публікації.