Маск про блокування інтернету в Україні: Starlink чинить опір, Росія нарощує зусилля

Українська правда

Засновник SpaceX Ілон Маск заявив, що росіяни нарощують зусилля в кібервійні, зокрема, проти України, поки що системі супутникового інтернету "Starlink" вдавалося протидіяти цьому.
Джерело: Ілон Маск у Twitter
Пряма мова: "Поки що Starlink чинив опір російській кібервійні при спробах заглушити й зламати систему, але вони нарощують свої зусилля".

Starlink has resisted Russian cyberwar jamming & hacking attempts so far, but they're ramping up their efforts https://t.co/w62yCsDA5w
- Elon Musk (@elonmusk) May 11, 2022

Деталі: Так Маск відреагував на інформацію про те, що Росія стояла за масовою кібератакою на супутникову мережу Інтернету, яка відключила десятки тисяч модемів на початку російсько-української війни, про що повідомили 10 травня США, Велика Британія, Канада, Естонія та Європейський Союз.
Цифровий напад на мережу KA-SAT Viasat наприкінці лютого відбувся саме тоді, коли російська бронетехніка рушила в Україну.
Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що кібератака мала на меті завадити українському командуванню реагувати на вторгнення - і ці дії мали поширення на інші європейські країни.