Російські хакери услід за Viasat спробували зламати мережу Starlink

UA.NEWS

Після вторгнення Росії в Україну 24 лютого модеми Viasat почали виходити з ладу не тільки в нашій країні, але й за кордном, і багато аналітиків звинувачують у цьому російських хакерів. Ілон Маск, який надав Україні підключення до Starlink, також повідомляє про спроби його злому.

Про це Ілон Маск написав у Twitter.

Мільярдер повідомив, що російські кіберзлочинці нарощують зусилля, намагаючись покласти супутниковий інтернет в Україні. Наразі Starlink забезпечує зв'язком об'єкти критичної інфраструктури та армію. Вихід з ладу системи при одночасному знищенні стаціонарних мереж може призвести до непередбачуваних наслідків.

Злом Viasat залишив без зв'язку безліч цивільних об'єктів, армію та звичайних користувачів, а наслідки цієї кібератаки відчувалися ще довго.

Starlink has resisted Russian cyberwar jamming & hacking attempts so far, but they’re ramping up their efforts https://t.co/w62yCsDA5w
— Elon Musk (@elonmusk) May 11, 2022

Раніше засновник SpaceX та Tesla Ілон Маск прокоментував погрози голови «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна на свою адресу. Бізнесмен згадав про смерть «за таємничих обставин».