Акції найбільшої біржі США Coinbase обвалилися: ознаки «Чорного лебедя»

UA.NEWS

Акції найбільшої криптобіржі США впали більш ніж на 15% після публікації квартального звіту, який не виправдав очікування аналітиків.

Про це пише HB Бізнес з посиланням на CNBC.

Оприлюднення квартального звіту показало, що виторг компанії становив $1,17 млрд проти очікуваних $1,48 млрд. У порівнянні з торішніми показниками падіння становить 27%. Чистий збиток за підсумками кварталу - $430 млн, збиток у перерахунку на акцію (EPS) складає $1,98.

Загальні операційні витрати вперше перевищили виторг з того часу, як компанія почала публічно звітувати про фінанси, й становили – $1,72 млрд. Загальні та адміністративні витрати складають $414 млн, що на 39% більше, ніж у попередньому кварталі.

Загалом з кінця березня акції Coinbase обвалилися на 70% за падінням акцій технологічних компаній і обвалом курсу криптовалют.

Слід зауважити, що використання Coinbase знизилося проти четвертого кварталу. Кількість щомісячних користувачів впала до 9,2 млн проти 11,4 млн у четвертому кварталі, а загальний обсяг торгів обвалився з $547 млрд у четвертому кварталі до $309 млрд.

В підсумку варто зазначити, Генеральний директор Coinbase говорить про відсутність ризику банкрутства на тлі події «Чорного лебедя». Про це повідомляє агентство Bloomberg. Coinbase зробить додаткові кроки, щоб забезпечити своїм роздрібним клієнтам захист, аналогічний до того, який пропонується споживачам Prime і Custody, написав Брайан Армстронг у Twitter у вівторок.